بومی‌سازی سنسور ثبت رکورد مسابقات موتورسواری

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید و همچنین درخواست‌های متعدد ورزشکاران و پیشکسوتان در خصوص برطرف کردن مشکلات فنی برگزاری مسابقات رشته موتورسواری و اتومبیلرانی و ارتقای سطح تجهیزات فنی، بومی سازی و ساخت سنسورهای رکورد رشته موتورسواری و اتومبیلرانی توسط متخصصان ایرانی آغاز شد.

در نشست‌های سرپرست فدراسیون با اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی و پس از بررسی‌های به عمل آمده و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، با تلاش متخصصان رشته موتورسواری و اتومبیلرانی و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و محققان ایرانی روند ساخت و تعمیر سنسورهای ثبت رکورد در مسابقات آغاز شد.

قرار است این سنسورها مطابق با نمونه‌های خارجی ساخته شود و پس از تایید کارشناسان و تست های فنی آن در مسابقات مختلف موتوری مورد استفاده قرار گیرد. 

بر این اساس رجایی، دکترای الکترومکانیک و مدیرکل پژوهش دانشگاه فنی و حرفه‌ای، زمانیان، دکترای کامپیوتر و عضو هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، شریعتی، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مهندس پشنگ، مسئول تامین تجهیزات فدراسیون تیم تولید کننده و مسئول این پروژه هستند.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا