فروش جهانى SYM در دوران کرونا با افزایش فروش همراه بود
فروش جهانى SYM در دوران کرونا با افزایش فروش همراه بود
در سال 2019، فروش جهانی SYM برای اولین بار بیش از چهارصد هزار دستگاه رسيد و رکورد 406.812 دستگاه را ثبت كرد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، تایوان در مدیریت خطرات Covid19 بهترین کشور در جهان بوده است و موارد کمی در این کشور تشخیص داده شد. در نتیجه صنعت موتورسیکلت این کشور که دهم در جهان است، مسیر مثبتى داشت و SYM گزارش داد که فروش در چهار ماهه اول سال ٢٠٢٠ به میزان ۷ درصد افزایش یافته است.

البته در اروپا آمار کاهش داشته ولى در مناطق دیگر خیلى خوب فعال است. فروش جهانی این برند تا ماه آوریل ۱۳٪ کاهش داشت، در حالی که بهبودی در بقیه سال انتظار می رود. کارشناسان مى گویند بعید نیست که آمار فروش در پایان سال ۲۰۲۰ بالاتر از سال گذشته باشد.

رشد دو رقمی اروپا باعث افزایش فروش جهانی ۲۰۱۹ شد

به دنبال یک دوره تقریباً منفی بین سال هاى ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵، در حال حاضر عملکرد جهانی SYM رو به افزایش است که این رشد به دلیل فعالیت صادراتى است.

درسال ٢٠١٩ در تایوان ۱۹۰٫۹۹۸ دستگاه فروخته شده است، در حالیکه در اروپا رکورد جدید ۶۴٫۳۴۵ واحدی به دست آمد.

همچنین بازار این برند در آفریقاى شمالى و اروپاى شرقى رو به رشد است.

تاریخچه SYM

SYM نام تجاری توسعه یافته توسط Sanyang Motor، یک شرکت موتورسیکلت مستقر در تایپه است که در سال ۱۹۵۴ در هسینچو (تایوان) توسط هوانگ چی چون (Huang Chi-Chun) و چانگ کو آن (Chang Kuo An) تأسیس شد.

SYM بزرگترین شرکت تایوانی برای تولید موتور سواری، اسکوتر، موتورسیکلت و ATV است. علاوه بر این، وسایل نقلیه تجاری سبک و اتومبیل های کوچک با Hyundai در شرق آسیا تولید می کند.

در سال ۱۹۶۲، SYM سرمایه گذاری مشترکی را با هوندا تشکیل داد و از آن زمان تاکنون، SYM بیش از ۱۷ میلیون دستگاه موتورسیکلت، اسکوتر و ATV تولید کرده است.

امروز، درآمد فروش سالانه این شرکت از ۱میلیارد دلار آمریکا تحت رهبری آقای W.H: C Chang رئیس منصوب شده در سال ۲۰۱۴ فراتر رفته است.

SYM تعداد ۲٫۴۰۰ کارگر را در تایوان و خارج از کشور دارد. این شرکت دارای شرکت های تابعه مستقیم در ایالات متحده، چین، ایتالیا و آلمان است، در حالی که در تایوان، چین (در ژونگ زینگ) و ویتنام نیز تولید می کند.

در تجارت اتومبیل، SANYANG با هیوندای متحد شده و آن را با موفقیت به یک برند تجاری خانگی در تایوان تبدیل می کند. فروش محصولات هیوندای از طریق کانال های بازاریابی SANYANG و ارائه خدمات و قطعات با کیفیت عالی در سراسر جهان به هیوندای باعث شده است SANYANG در استراتژی جهانی خود به یک شریک مهم Hyundai تبدیل شود.

انتشار اخبار در موتورسیکلت نیوز، به معنی تایید یا رد مطالب و آمار و ارقام آن نیست. بلکه جهت اطلاع مخاطبان از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر تحقیق کنید.

  • خبرنگار : محمدعلى نژاديان
  • منبع خبر : Motorcyclesdata & wikipedia & sym-global