هوندا یک فیلم از اسکوتر آینده خود منتشر کرد
هوندا یک فیلم از اسکوتر آینده خود منتشر کرد
هوندا یک تیزر از اسکوتر آینده خود منتشر کرده است که مطمئناً مدل BS6 Grazia است. همانطور که از این فیلم قابل تفسیر است، این اسکوتر 125 سی سی نسبت به همتای BS4 خود چندین بروزرسانی را دریافت می کند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، اسکوترها به دلیل مقرون به صرفه بودن، سبکى و راحتى وسیله حمل و نقل اصلی در کشورهای در حال توسعه در آسیا هستند. با گذشت سال ها، اسکوتر از یک موتور ساده با دو چرخ، به وسایل نقلیه با تکنولوژی پیشرفته و مجهز به فناوری اعم از اتصال بلوتوث تا حالت های مختلف سواری، تکامل یافته است. حالا Grazia 125 مدل ۲۰۲۱ به روزرسانی های قابل توجهی را خواهد داشت.

البته در تیزر ارائه شده اطلاعات کاملى منتشر نشده است، اما ظاهرا بر اساس این تیزر مى توان گفت بیشتر تغییرات بر روى استایل آن است.

اگرچه هنوز هوندا قیمت رسمی نسخه جدید به روز شده Grazia را اعلام نکرده است، اما می توان انتظار داشت که قیمت آن در حدود ۸،۰۰۰-۱۰،۰۰۰ روپیه بیشتر از مدل موجود باشد. بنابراین انتظار است که آن را در محدوده ۷۰،۰۰۰-۸۰،۰۰۰ روپیه قیمت گذاری کند.

قابل ذکر است که مدل BS4 هوندا گرازیا از ۶۲،۰۲۵ روپیه (استاندارد) تا ۶۶۳۹۷ روپیه (لوکس) در نمایشگاه قبلی، دهلی قیمت داشت.

براى مشاهده تیزر هوندا در یوتویوب اینجا را کلیک کنید.

  • خبرنگار : محمدعلى نژاديان
  • منبع خبر : rideapart