مهمترین اولویت پلیس راهور تهران ساماندهی پارک حاشیه‌ای است

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه تودیع و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از چهار سال تلاش سردار مهماندار در جایگاه ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، امروز بنا به درخواست خودش بازنشسته شد و با موافقت سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا از امروز سردار محمدحسین حمیدی به سمت رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ منصوب شد.

وی افزود: در حوزه تهران بزرگ در بخش‌های مختلفی در رابطه با مباحث ترافیکی و راهنمایی و رانندگی مشکلاتی داریم. یکی از این موارد در بحث انضباط ترافیکی است که ما دچار اخلال هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: همچنین در آمدوشدها و گره‌های ترافیکی در بحث استفاده از موتور و تردد موتورسیکلت سواران، در مبحث پارک حاشیه‌ای و به طور کلی در مباحث پارک کردن خودروها در تهران دچار مشکل هستیم.

وی تصریح کرد: ساماندهی پارک حاشیه‌ای یکی از اولویت‌های برنامه جدید پلیس راهور در تهران بزرگ است که به صورت جدی و ویژه به این موضوع می‌پردازیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: همچنین ساماندهی موتورسیکلت سواران و استفاده درست از این وسیله نقلیه در دستور کار قرار دارد و باید مورد اهمیت قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: ما با استفاده از موتورسیکلت مشکلی نداریم اما باید قوانین و مقررات به درستی انجام شود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا