معرفى اسکوتر برقى برتر چین/ بازار اروپا تحت سیطره NIU

به گزارش موتورسیکلت نیوز، NIU دارای سهم قابل توجهی از بازار داخلی چین است و در حالی که بسیاری از اسکوترهای برقی در چین مدل هاى ساده و کم هزینه ای هستند که برای توده های مردم مقرون به صرفه هستند، اما Niu خود را به عنوان یک اسکوتر پریمیوم برتر متمایز کرده است.

تکنولوژى NIU به لطف همکاری قوی با Bosh و با طیف بی نظیری از اسکوترهای الکترونیکی مبتکرانه که در بیش از ۱٫۱۰۰ نمایندگی فروش و اولین فروشگاه های Niu توزیع شده، رهبر جهانی در تولید e-scooter شناخته شده است.

تاسیس آن در سال ۲۰۱۴ توسط CTO of Baidu (گوگل چینی) و همکار سابق مایکروسافت، Niu Technologies (شرکت فن آوری الکتریکی جیانگ سو Niu) یک شرکت حمل و نقل با تکنولوژی بالا چینی بود.

ویژگی هایی شامل telemetry داخلی با قابلیت داده های قدرتمند است که به موتورسواران امکان می دهد ۱۷ آمار مختلف وسیله نقلیه مانند مکان، تاریخ سوار شدن، وضعیت وسیله نقلیه و آمار قدرت را از طریق برنامه تلفن همراه بررسی کنند. موتورسواران همچنین به تشخیص وسایل نقلیه، هشدارهای ضد سرقت و خدمات پس از فروش دسترسی پیدا می کنند.

در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹، NIU رکورد بیش از ۱ میلیون اسکوتر الکترونیکی فروخته شده در سراسر جهان را به دست آورد و یک کارخانه جدید با ظرفیت بالقوه ٧٠٠هزار دستگاه سالانه در چین افتتاح شد.

از زمان تأسیس شرکت تاکنون، در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ فروش برای اولین بار کاهش یافت. زیرا به دلیل گسترش Covid19 در چین این کارخانه مجبور شد برای چند هفته تعطیل کند و باعث کاهش تقاضای داخلی شود. در سه ماهه اول فروش چهل هزار و ١۶٠ دستگاه بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا