کاهش میزان فروش و صادرات کارخانه های موتورسیکلت هند در آوریل ۲۰۲۰
کاهش میزان فروش و صادرات کارخانه های موتورسیکلت هند در آوریل ۲۰۲۰
همه خودروسازان حاضر در بازار هند فروش صفر را در بازار داخلی ثبت کردند. زیرا کارخانه‌های تولیدی و نمایندگی‌های فروش تعطیل بودند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، شرکت «تی‌وی‌اس موتور» روز شنبه اعلام کرده است که در آوریل ۲۰۲۰ هشت هزار و ۱۳۴ دستگاه دوچرخ (two-wheelers) و یک هزار و ۵۰۶ دستگاه سه چرخ (three-wheelers) را صادر کرد.

این در حالی است که این تولیدکننده دو و سه چرخ در ماه آوریل به‌دلیل تعطیلی تحمیلی که در سراسر کشور هند برای مهار شیوع بیماری همه‌گیر کورونا ویروس رخ داده است، در بازار داخلی فروش صفر را ثبت کرده است.

کارخانه‌های تولیدی شرکت «تی‌وی‌اس موتور» مطابق دستورالعمل‌های دولت از ۲۳ مارس بسته شده است.

شرکت «تی‌وی‌اس موتور» همچنین اطلاع داده است که مشغول راه‌اندازی مجدد تولیدات طبق دستورالعمل‌های دولت است و در حال انجام اقدامات محکم برای حفظ سلامت کارمندان است. این شرکت می‌گوید که پس از عادی شدن همه چیز، در مورد تقاضای بالقوه حمل‌و‌نقل شخصی خوش‌بین است.

همچنین شرکت هوندا موتور و اسکوتر هند (Honda Motorcycle & Scooter India Pvt Ltd) روز شنبه اعلام کرد که در آوریل ۲۰۲۰ تعداد دو هزار و ۶۳۰ دستگاه دوچرخ را صادر کرده است.

HMSI تولید خود را از ۲۲ مارس در سرتاسر هند مطابق دستورالعمل‌های تعطیلی صادر شده توسط دولت هند به حالت تعلیق درآورد.

مدیر فروش و بازاریابی، شرکت هوندا موتورسیکلت و اسکوتر هند با اظهارنظر در این‌باره، اظهار داشت:

از آنجا که عملیات تعلیق در این بحران بی‌سابقه است، هوندا اقدامات جدی را برای تداوم تجارت، حفظ سلامت و رفاه کارکنان و خانواده‌ها انجام می‌دهد. ما اضطراب شرکای تجاری خود را کاهش داده و جریان نقدی آن‌ها را از طریق تزریق سریع نقدینگی بهبود یافته‌ایم.

  • خبرنگار : محمدعلی نژادیان
  • منبع خبر : ETAuto