اعضای گروه جهادی مصلحین ايستگاه تعمير موتورسيكلت برپا كردند

برای درج آگهی رایگان کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، محمد کرمی، حقوقدان و مسئول گروه جهادی «مصلحین» قم اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۴۲ نفر در این گروه جهادی فعالیت دارند و عمده این افراد به خدمت‌رسانی برای تعمیر رایگان خودرو و موتورسیکلت‌های جهادگران مشغول هستند، به نحوی که دو تعمیرگاه صلواتی برای موتورسیکلت و دو تعمیرگاه صلواتی برای خودرو دایر شده است و جمعاً ۱۶ نفر از اعضای گروه در این تعمیرگاه‌ها به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

كرمى با بیان اینکه محدوده این خدمت‌رسانی، شهرک فاطمیه قم و مناطق اطراف آن را دربرمی‌گیرد، گفت: علت انتخاب این نوع از خدمت جهادی، این بود که روزانه تعداد بسیار زیادی از فعالان جهادی قم با موتورسیکلت یا خودروی شخصی خود به ضدعفونی کردن سطح شهر و توزیع بسته‌های معیشتی میان مردم اقدام می‌کنند و این مسئله باعث می‌شود وسیله نقلیه آن‌ها به تعمیر نیاز پیدا کند.

کرمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: گروه جهادی «مصلحین» از اسفندماه سال ۹۸ که کرونا در قم شیوع پیدا کرد، ۷۰ خانواده نیازمند را شناسایی کرد و از آن زمان تاکنون سه نوبت به همه این خانواده‌ها، بسته معیشتی شامل میوه، گوشت، برنج، حبوبات، دارو، اسباب‌بازی برای کودک، بسته فرهنگی و مقداری پول نقد، اهدا کرده است. هزینه این اقدام خیر را نیز خیران تقبل کرده‌اند.

این فعال جهادی همچنین اضافه کرد: شش نفر از اعضای گروه که تحصیلات حقوقی دارند، این روزها به پیگیری مشکلات حقوقی جامعه هدف می‌پردازند و برای جذب امکانات نیز سعی می‌کنند برای شاغلان در اصناف مختلف، امکاناتی همچون ماسک و وسایل ضدعفونی را از دستگاه‌ها و نهادها جذب کنند.

انتهای پیام

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا