اعلام نحوه فعالیت ستاد ترخیص موتورسیکلت

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سردار محمدرضا مهماندار، در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به تصمیمات مهم ستاد ملی مقابله با کروناو پیرو تدابیر و پیگیری‌های فرمانده انتظامی تهران بزرگ سردار حسین رحیمی و به منظور کنترل و کاهش زنجیره شیوع ویروس کرونا، پلیس راهور فاتب تاکنون اقدامات مؤثر و خوبی در خصوصاجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام داده است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از این اقدامات مؤثر، مراجعه مالکین موتورسیکلتی که موتور آنها توقیف شده به مراکز پلیس +۱۰ است که بر این اساس مقرر گردید از روز شنبه ۹۹/۱/۲۳ تمامی مالکین و راکبین موتورسیکلت‌های توقیفی به جای مراجعه صرفاً به یک مرکز (ستاد ترخیص موتورسیکلت واقع در خلیج) می‌توانند به ۱۴۰ دفتر پلیس +۱۰ در سطح شهر تهران مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: به همین منظور شهروندان تهرانی می‌توانند از روز شنبه به نزدیک‌ترین دفتر پلیس +۱۰ مراجعه نموده و امور ترخیص موتورسیکلت خود را انجام دهند.

سردار مهماندار از راکبین موتورسیکلت خواست تا با رعایت و احترامبه قوانین راهنمایی و رانندگی علاوه بر حفظ سلامت خود، به حقوقسایر شهروندان نیز احترام گذاشته تا شاهد وقوع تصادفات در حوزه موتورسیکلت سواران نباشیم.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا