۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت تریل به فرماندهی مرزبانی ناجا تحویل داده شد

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سردار “حسین اشتری” در حاشیه مراسم الحاق تجهیزات زمینی، سلاح و مهمات به فرماندهی مرزبانی ناجا افزود:همان طور که ملاحظه می کنید امروز با همت همکارانمان در معاونت آماد و پشتیبانی ناجا، تعداد قابل توجهی از تجهیزات مورد نیاز مرزبانی، به این رده تحویل و الحاق شد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره اهمیت مرز و مرزبانی، افزود: تقویت مرزبانی را با جدیت دنبال و اجرایی میکنیم و همان گونه که طی سنوات گذشته و اخیرا تجهیزات ویژه ای به مرزبانی تخصیص یافته است، پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری و با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع، روند تزریق تجهیزات مناسب و به روز به مرزبانی تداوم دارد.

وی اضافه کرد: امروز ۳۰۰ دستگاه خودروی ارس، ۲۰۰ دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس، ۵۰ دستگاه نفربر زرهی و ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت تریل به فرماندهی مرزبانی ناجا تحویل داده شد.

اشتری اضافه کرد: به نظر می رسد با پیشبرد این روند تزریق تجهیزات به مرزبانی ناجا، طی یکی دو سال آینده شاهد باشیم که امکانات و ظرفیت های کاملی در اختیار مرزبانان عزیز و غیور باشد.

وی به تامین نیازمندی های مرزبانی در حوزه شناورهای تندرو برای مقابله با جرایم در حوزه دریا به ویژه در برخورد با قاچاقچیان تاکید و تصریح کرد: باید تجهیزات به روز و متناسب در اختیار داشته باشیم، چراکه سرعت عمل ما باید از سرعت عمل و واکنش متخلفان و سودجویان بالاتر باشد و تحقق این مهم در گرو تزریق تجهیزات به روز و نوین است.

سردار اشتری اضافه کرد: تخصیص تجهیزات دریایی به ویژه شناورهای تندرو می تواند قدرت و سرعت عمل مرزبانی را در حوزه دریا افزایش دهد.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا