به روزرسانى موتورسیکلت پسر چاق هارلى دیویدسون

به گزارش موتورسیکلت نیوز، موتور موسوم به «پسر چاق»(Fat Boy) شرکت هارلى دیویدسون برای اولین بار در سال ۱۹۹۰، معرفی شد. این موتورسیکلت جذاب، توسط ویلی جی دیویدسون و لویی نتز، طراحی شد که برای اولین بار از خروجی‌های اگزوز به شکل تفنگ شات-گان این شرکت، استفاده می‌کرد. همچنین به لطف استفاده از این موتور در دو فیلم ترمیناتور بر روی پرده سینماها، توانست به محبوبیت بالایی نیز برسد.

حال در سال ۲۰۲۰، پس از گذشت ۳۰ سال از تولد این موتور جذاب، هارلى می‌خواهد یک جشن تولد درخور و شایسته را برای آن، برگزار کند. درست به همین مناسبت، این شرکت از یک نسخه تولید محدود جدید از پسر چاق رونمایی کرده که آن را بانام سی‌سالگی، رونمایی کرده است.

این نسخه قرن بیست ویکی از موتور پسر چاق، با طراحی جذاب و رنگ مشکی به همراه رینگ ۲۱ اینچی چرخ جلو و همچنین خروجی‌های اگزوز دوگانه موسوم به اونیکس (Onyx)، همراه شده است. این موتور از همان سیستم شاسی و تعلیق نسخه ۱۹۹۰ و همچنین از همان موتور موسوم به Eight 114 Engine بهره می‌برد.

ترکیب رنگی برنزی شکل بر روی رینگ‌ها از دیگر قسمت‌هایی هستند که ظاهر تمام مشکی‌رنگ این موتور را بیش‌ازپیش، جذاب کرده‌اند.

هارلی-دیویدسون قرار است تنها ۲,۵۰۰ نسخه از این موتور تولید محدود را عرضه کند که برای این نسخه تولد سی‌سالگی، برچسب قیمتی ۲۱,۹۴۹ دلاری نیز در نظر گرفته است.

منبع: چرخان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا