بهره‌برداری از یک واحد تولید تایر مورتورسیکلت در قم

به گزارش موتورسيكلت نيوز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم در حاشیه این آیین درگفت و گو با خبرنگار ایرنا درتشریح وضعیت واحدهای تازه به بهره‌برداری رسیده استان، بیان کرد: درهمین راستا یک واحد تولید کننده سایبان و سقف کاذب با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

اسرافیل شعاعی اضافه کرد: با بهره‌برداری از این طرح صنعتی درمجموع برای ۳۰ تن اشتغال مستقیم به وجود آمده‌است.

وی گفت:‌ بهره‌برداری از یک واحد تولید تایر مورتورسیکلت از دیگر طرح های افتتاح شده استان به مناسبت دهه فجر بود.

وی ادامه داد: با بهره‌برداری از این طرح ۹۵ اشتغال مستقیم ایجاد شده و ۳۰۰ میلیارد ریال در این طرح سرمایه گذاری صورت گرفته است.

شعاعی اضافه کرد: این طرح صنعتی در راستای تکمیل زنجیره تولید قم درتولید موتورسیکلت به عنوان یکی از قطب های اصلی کشور انجام پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم گفت: همچنین بهره‌برداری از واحد تولیدی صنایع سلولزی با اعتبار ۱۵۰میلیارد ریال و اشتغال ۲۳ تن هم دیگر پروژه صنعتی قم بود.

وی بیان داشت: برای تکمیل رنجیره تولید درتامین مواد اولیه صنعتی به ویژه درصنعت کفش واحد تولیدی مواد اولیه این صنایع امروز به بهره‌برداری رسید.

وی تاکید کرد: برای بهرهبرداری از این طرح ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام و ۵۰ شغل جدید ایجاد شده‌است.

حجم سرمایه‌گذاری انجام‌شده برای واحدهای صنعتی و معدنی موجود استان ۴۸ هزار و ۸۵۱ میلیارد ریال است که با این حجم از سرمایه‌گذاری صورت گرفته در۲هزار و ۲۲۵ واحد صنعتی و صنایع معدنی استان برای ۵۶ هزار و ۱۵۳ تن فرصت اشتغال ایجادشده است.

قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمودآباد، ثامن‌الائمه (ع) – قنوات – و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا