۷ طرح وسیله نقلیه برای تردد در ماه ارائه شد/ يكى از طرح ها شبيه موتورسيكلت است

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسيكلت نيوز، شرکت لکسوس قصد دارد خودروهایی برای تردد در ماه بسازد. درهمین راستا استودیو طراحی پیشرفته اروپا متعلق به لکسوس و تویوتا ۷ طرح اولیه از وسیله نقلیه ای برای تردد در ماه برای نشریه Document Journal طراحی کرده است. در همه آنها برخی از ویژگی‌های طرح اولیه LF-۳۰ Electric لکسوس دیده می‌شود. این طرح اولیه لوکس در حقیقت نمایی از نسل آینده خودروهای برقی این شرکت است.

یکی از ۷ طرح گفته شده توسط ۵ نفر طراحی و در نشریه منتشر شده است. این طرح یک وسیله نقلیه شبیه موتورسیکلت است که Zero Gravity نام دارد. این وسیله نقلیه شبیه موتورسیکلت است که چرخ ندارد. به عبارت دیگر Zero Gravityطوری طراحی شده تا با کمک نیروی مغناطیس در فضا شناور می‌شود.

طرح‌های دیگر نیز جذاب هستند. در طرح دیگری به نام Lexus Cosmos از مقدار زیادی شیشه استفاده شده بنابراین مسافران می‌توانند هنگام سفر از منظره نیز لذت ببرند . طرح Bouncing Moon Roller شبیه یک ژیروسکوپ نوآورانه است. طرح Lexus Lunar Cruiser s یک وسیله نقلیه چند منظوره است و سواری راحتی را روی سطح پر دست انداز ماه فراهم می‌کند.

طرح Lexus Moon Racer نیز یک حباب شیشه‌ای برای بدن انسان است و در نهایت طرحLexus Lunar Missionبرای انتقال انسان به زمین طراحی شده است.

البته همه این موارد فقط طراحی هستند و وسیله نقلیه تردد در ماه متفاوت خواهد بود.

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا