توانیر توسعه موتورسیکلت های برقی را کلید زد.
توانیر توسعه موتورسیکلت های برقی را کلید زد.
شرکت توانیر با انتخاب «غلامعلی رخشانی‌مهر » به عنوان مسئول طرح تامین زیرساخت و توسعه حمل و نقل برقی، به صورت جدی برنامه توسعه موتورسیکلت های برقی را کلید زد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، «رضا اردکانیان» وزیر نیرو هشتم دی ماه از آغاز برنامه ای برای برقی کردن موتور سیکلت‌ها در کلان شهرها خبر داد و گفت: این یک برنامه موجه فنی – اقتصادی است که در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شدن آن به کاهش آلودگی هوا کمک می کند.

بر همین اساس و به‌گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، « محمدحسن متولی‌زاده» مدیرعامل توانیر با صدور حکمی «غلامعلی رخشانی‌مهر » را به عنوان مسئول طرح تامین زیرساخت و توسعه حمل و نقل برقی منصوب کرد تا به این ترتیب برنامه برقی کردن موتورسیکلت‌ها در کلان شهرها عملیاتی شود.

 مدیرعامل توانیردر این حکم خطاب به رخشانی‌مهر تاکید کرده است: «به‌منظور کمک به کاهش آلودگی هوا در کلان‌شهرها، وزارت نیرو توسعه حمل و نقل برقی با اولویت موتورسیکلت‌های برقی را در برنامه‌های خود قرار داده است. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت برنامه‌ریزی و پیگیری اجرای سیاست‌های وزارت نیرو، مسئولیت اجرای طرح تامین زیرساخت‌ها و توسعه حمل و نقل برقی با اولویت موتورسیکلت‌های برقی به جنابعالی محول می‌ شود.»

  • منبع خبر : ايرنا