ایجاد انحصار فساد آفرین است/ طبق اصل ۴۴ اقتصاد ملى باید رقابت پذیر شود

به گزارش موتورسیکلت نیوز، محمدعلى نژادیان گفت: طبق اصل ۴۴ قانون اساسى و سیاست هاى کلى این اصل که مقام معظم رهبرى حضرت آیت الله خامنه اى (مدظله العالى) ابلاغ کرده اند، صنایع باید رقابت پذیر باشند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی

وى عنوان کرد: در واقع سیاست هاى کلى اصل ۴۴ قانون اساسى جمهورى اسلامى ایران به منظور اهدافى ابلاغ شده است که یکى از آن موارد افزایش رقابت پذیرى در اقتصاد ملى است.

نژادیان تاکید کرد که وزارتخانه ها باید شرایط کارآفرینى را آسان کنند و از وضع قوانینى که به هر طریقى باعث ایجاد انحصار مى شود، اجتناب کنند.

 وى با استناد به ذیل اصل ۴۴ قانون اساسى و مفاد اصل ۴٣ و اهداف مدنظر در سیاست هاى کلى اصل ۴۴ گفت: مناسب است نسبت به تاسیس تعاونى ها در صنایع مختلف اقدامات جدى صورت پذیرد.

نژادیان اظهار کرد: برنامه داریم در صنعت موتورسیکلت یک انجمن براى فروشندگان و فعالان این صنعت راه اندازى کنیم و در قدم بعدى یک شرکت تعاونى براى تولید و توزیع نیز تاسیس کنیم تا بتوانیم در حد خود به پیشبرد سیاست هاى کلى نظام کمک نماییم.

در نهایت مدیرمسئول و سردبیر نشریه صنعت موتورسیکلت تاکید کرد: فعالان دلسوز و جریان انقلابى نباید بگذارند که عده اى به خاطر منفعت طلبى صنعت کشور را از ریل عدالت و پیشرفت خارج کنند.

پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا