ترخیص موتورسیکلت های پارکینگی با صدهزار تومان

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی در طی وظایف خود همیشه اعمال قانون و مقرراتی دارد و از کسانی که رعایت مقررات نمی‌کنند، توضیح خواسته و دستگاه آن‌ها را متوقف می‌کند.

وی اظهار کرد: در خراسان رضوی تعداد زیادی موتورسیکلت در پارکینگ‌ها رسوب کرده است. افراد به دلایل مختلفی مراجعه نکرده و موتورسیکلت آن‌ها در پارکینگ مانده است. پس از بررسی کارشناسی هزینه‌های مرتبط با پارکینگ، با کسانی که مسئول پارکینگ هستند جلسه‌ای به مناسبت دهه فجر تشکیل شد و به این توافق رسیدیم که رقم 100 هزار تومان را به صورت ثابت برای موتورهایی که بالای یک سال است در پارکینگ خوابیده است، اخذ شود و در قبال دریافت اسناد، موتورسیکلت به متقاضیان بازگردانده شود.

تقوی افزود: به نظر من تسهیلات بسیار خوبی در نظر گرفته شده است که این کار از دوشنبه هفته آینده شروع خواهد شد. با توجه به اختیارات ما و اذن دادستان استان، طرح شکل گرفت که با توجه به این کار، خودرو و موتورسیکلت متوقف‌شده به مالکان آن‌ها بازگردانده می‌شود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا