رونمایی از سومین میز تخصصى تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو و موتورسیکلت در تبریز

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت در این جلسه با بیان مطلب فوق به تشریح نحوه برگزاری سایر میزهای تخصصی پرداخت و گفت:

در راستای تحقق نهضت ساخت داخل سلسله میزهای تخصصی تا پایان سال برگزار خواهد شد که با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد؛ میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک، مخابرات با محوریت دفتر تخصصی در آذر ماه در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شود.

وی در ادامه تصریح کرد: میز تخصصی توسعه و تعمیق ساخت داخل در لوازم خانگی و تاسیسات و میز تخصصی توسعه و تعمیق ساخت داخل در تولید ماشین آلات و تجهیزات نیز در اواسط دیماه برگزار خواهد شد. گفتنی است در این جلسه مقررشد در جهت ایجاد یکپارچگی و انسجام در برگزاری میزهای تعمیق ساخت داخل از سایر معاونت های تخصصی نظیر معاونت امور معادن معادن و صنایع معدنی و سازمان ایمیدرو با هدف بهره مندی از نقطه نظرات این بخش های تخصصی برای حضور در این جلسه دعوت شود.

همچنین براساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه آتی کمیته راهبری برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل مقررشد؛ مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات، دفتر تخصصی صنایع برق الکترونیک و دفتر تخصصی صنایع فلزی و لوازم خانگی گزارشی از میزان انعقاد قرارداد و نحوه برگزاری میزهای تخصصی ارایه نمایند.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا