برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل در زنجان

ناصر فغفوری عنوان کرد: اولین نمایشگاه تخصصی نیازمندی‌های وارداتی و فرصت‌های ساخت داخل در زنجان برگزار خواهد شد.

وی گفت: اولین نمایشگاه تخصصی نیازمندی‌های وارداتی و فرصت‌های ساخت داخل این استان از ۲۷ آبان تا یکم آذرماه امسال‌ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول ادامه داد: همه نمایشگاه‌هایی که تاکنون در زنجان برگزار شده، در راستای توانمندی‌های استان در بخش‌های تولید و گردشگری بوده است. اما برای اولین‌ بار، نمایشگاه نیازمندی‌های استان برگزار می‌شود. نمایشگاه نیازمندی‌های وارداتی تاکنون چهار بار در کشور برگزار شده و زنجان، پنجمین استان مجری این نمایشگاه است.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاهی ایده استان زنجان است، افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، تولید قطعات وارداتی موردنیاز واحدهای تولیدی و صنعتی داخل کشور در زنجان است؛ چراکه تولید قطعات موردنیاز واحدهای تولیدی و صنعتی در داخل کشور، ضمن کمک به رونق تولید از واردات کالاهای مصرفی و حتی واسطه جلوگیری می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، خاطرنشان کرد: با اعلام فهرست این قطعات در نمایشگاه در پی انعقاد قرارداد با استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر شرکت‌هایی هستیم که توانایی تولید نیازمندی‌ها را داشته باشند.

انتهای پیام

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا