اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت‌ها

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سردار حسین رحیمی در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: موضوع موتورسیکلت‌سواران را سال‌هاست که دنبال می‌کنیم.
وی گفت: باید کاری ریشه‌ای و عمیق انجام شود و به زودی طرح ساماندهی موتورسیکلت‌سواران و برخورد با موتورسواران متخلف به شکل جدی در پایتخت آغاز می‌شود.
رئیس پلیس پایتخت درباره برخورد با سارقان حوزه شهری که دیوار‌های صوتی، علایم شهری و … را می‌دزدند، گفت: باند ۸ نفره‌ای که برای دزدی ۴۴ تابلو، تلویزیون و علایم شهری اقدام کرده بودند، منهدم و سارقان دیوار‌های صوتی نیز دستگیر شدند که متأسفانه باید اعلام کنم برخی از آن‌ها پیمانکاران شهرداری بودند.
سردار رحیمی درباره حفظ امنیت سردیس‌های پایتخت نیز گفت: در تهران ۴ تا ۵ هزار سردیس وجود دارد که باید برای حفاظت آن‌ها اقدامات حفاظتی پیش‌بینی شود، اما انجام نشده است.
وی گفت: قرار بود از بودجه حوزه شهری در بخش کلانتری‌ها کمک شود، بیش از ده سال از این مصوبه می‌گذرد و در حالی که قرار بود کلانتری‌ها را به ۲۰۰ مورد برسانیم و در گام اول ۴۰ کلانتری را بهره برداری کنیم که تحقق نیافته است و در هفته ناجا با کمک تعدادی از خیران، توانستیم این کار را آغاز کنیم.
سردار رحیمی با بیان اینکه پلیس تهران روزانه صد‌ها خدمات به شهرداری و شهرداران ارائه می‌دهد، گفت: حرکت پلیس در ایجاد امنیت پایدار شهری رو به جلو است و کمک شهرداری می‌تواند در ایجاد امنیت مؤثر باشد، اما بودجه پلیس در شورای شهر تقریباً به صفر رسیده است.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا