فراخوان جذب خبرنگار و عکاس افتخارى از سراسر کشور براى پایگاه خبرى موتورسیکلت نیوز

به گزارش روابط عمومى موتورسیکلت نیوز، این پایگاه خبری در نظر دارد، براى اطلاع‌رسانى اخبار و اطلاعات از کلیه نقاط ایران و جهان در حوزه صنعت موتورسیکلت، از بین علاقه‌مندان و نیروهای مستعد و خلاق در حوزه خبرنگاری، نسبت به جذب خبرنگار افتخاری از سراسر کشور اقدام نماید. متقاضیان ارجمند ابتدا باید نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در صفحه ثبت نام خبرنگاران اقدام نمایند و منتظر تماس دفتر گزینش باشگاه خبرنگاران موتورسیکلت نیوز باشند.

١- متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاست‌هاى اعلام شده توسط باشگاه خبرنگاران موتورسیکلت نیوز براى ارسال خبر اقدام می‌نمایند.

٢- پس از یک ماه از فعالیت، برای خبرنگارانى که حداقل ۶خبر موثر داشته باشند و امتیاز مناسبى را اخذ کنند، کارت خبرنگارى صادر مى‌شود.
قابل ذکر است که براى صدور کارت، تقاضانامه (خبرنگار افتخارى و کارت خبرنگارى) را که در صفحه ثبت نام خبرنگاران در پایگاه خبرى موتورسیکلت نیوز قرار داده خواهد شد را پرینت گرفته و پس از مراجعه به دفترخانه اسناد رسمى در شهر خود و اخذ گواهى امضاء، آن را به صندوق پستى پایگاه خبرى موتورسیکلت نیوز به آدرس ۵۶۵-١٩۵٧۵ ارسال مى‌نمایند.

٣- جذب خبرنگار افتخاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای موتورسیکلت نیوز در برنداشته، اما در صورتی که این پایگاه خبرى نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق‌التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود.

۴- در هر سال از خبرنگاران افتخارى برتر، تقدیر و لوح خبرنگار برتر اعطاء خواهد شد.

۵- اخبار، گزارش، یادداشت، مقاله و مصاحبه با درج نام خبرنگار منتشر خواهد شد.

۶- متقاضیان گرامى در صورت سوال مى‌توانند از طریق یارانامه motorcyclet.news@yahoo.com پیام خود را ارسال نمایند.

شرایط جذب:

١- داشتن حداقل مدرک کارشناسى براى رشته هاى غیرمرتبط و همچنین دانشجویان مقطع کارشناسى که در دانشکده‌هاى علوم ارتباطات و خبر دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل هستند
٢- تدین به باورهاى دینى
٣- عدم سوءپیشینه کیفرى
۴- آشنایى به اصول خبرنویسى و مصاحبه
۵- آشنایى به یکى از زبان‌هاى خارجى

متقاضیان گرامى مى‌توانند جهت ثبت نام به صفحه ثبت نام خبرنگاران در پایگاه خبرى موتورسیکلت نیوز مراجعه کنند:

https://www.motorcycletnews.ir/?p=2548

انتهاى پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا