همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

آیا طرح شهرداری برای ورود موتورسیکلت‌های برقی به بازار تهران عملیاتی خواهد شد؟

 جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره طرح شهرداری تهران مبنی بر ورود موتورسیکلت‌های برقی به محدوده بازار بزرگ تهران توضیحاتی داد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از پانا، سردار سید تیمور حسینی، در پاسخ به اینکه که اخیرا شهرداری طرحی را در دستور کار خود قرار دارد که طبق آن فقط موتورسیکلت‌های برقی وارد محدوده بازار بزرگ تهران شوند. آیا این طرح‌ قابلیت اجرا دارد؟، اظهار کرد: «یکی از مهم‌ترین فرمول‌هایی که برای ایجاد تعادل و توازن هنجار در یک جامعه باید مورد استفاده قرار بگیرد فرمول تعادل و توازن بین حق و تکلیف است. گفتن این حرف که فقط موتور برقی وارد محدوده بازار شود، خیلی ساده است اما باید تسهیلات در اختیار مردم قرار بگیرد. سازمانی همچون شهرداری نباید تنها با حرف زدن و وعده دادن کارهایی که جزء وظیفه‌اش است را بر دوش ارگان‌های دیگری بیاندازد، پلیس راهور نیز همینطور است.»

جانشین رئیس پلیس راهور ادامه داد: «وظیفه پلیس راهور هم اجرای مقررات است. شاید یکی از جدی‌ترین مشکلاتی که امروز وجود دارد این است که همه حرف زدن را خوب یادگرفته‌ایم و باید پرسید پس چه کسی عمل کننده است؟ لذا باید درباره این طرح‌ها تامل کرد.»

وی همچنین درباره موتورسواری زنان نیز گفت: «در قانون اساسی کشور به هیچ عنوان قانونی برای موتورسواری بانوان و دریافت گواهینامه موتورسیکلت دیده نشده است بنابراین کسی که گواهینامه نداشته باشد، نمی‌تواند پشت فرمان بنشیند و موتورسیکلت نیز از این امر مثتسنی نیست.»

پایان پیام/

منبع
پانا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا