همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

تعیین تکلیف ۱۰ هزار دستگاه موتورسیکلت توقیفی در هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش بیش از ۳ هزار موتورسیکلت توقیفی دیگر در پارکینگ‌های این استان خبر داد و گفت: ۱۰ هزار موتورسیکلت تاکنون تعیین تکلیف شده است.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایسنا، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان صبح امروز (۱۸ اردیبهشت ماه) اعلام کرد: در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ های سراسر کشور، با پیگیری و اقدامات لازم، هشتمین مرحله از مزایده موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ های استان هرمزگان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در مراحل گذشته این مزایده، حدود ۱۰ هزار موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و در مرحله هشتم از برگزاری این مزایده نیز تعداد ۳ هزار و ۱۰۰ دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ های شهرستان های جاسک، میناب، بندرعباس و پارسیان به مزایده گذاشته خواهند شد.

قهرمانی بیان کرد: همچنین با توجه به اینکه در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت‌های موضوع این مزایده، حکم قطعی قضایی صادر شده است، پس از تکمیل مراحل قانونی، مزایده ۳ هزار و ۱۰۰ موتورسیکلت توقیفی در روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح با حضور نماینده دادستان و متقاضیان برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: عموم مردم می‌توانند در روز های دوشنبه و سه شنبه، هجدهم و نوزدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۲:۳۰ و ۱۵ الی ۱۷ با مراجعه به پارکینگ های المهدی جاسک، انجمن حمایت از زندانیان میناب، پارکینگ پارسیان و پارکینگ های یاسر، میلاد و قائم بندرعباس از این موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا به وسیله تماس با شماره‌های (۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰ و ۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۱) از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

انتهای پیام/

منبع
ایسنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا