همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

پرویز سروری: 300 هزار دستگاه موتورسیکلت برقی تا خرداد وارد تهران می‌شود

نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به فعالیت 300 هزار موتور برقی در خرداد 1402 از ورود اتوبوس و ون‌های جدید به پایتخت بعد از انجام فرآیند شماره‌گذاری خبر داد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از رکنا، پرویز سروری نائب رئیس شورای شهر تهران درباره اولویت های بودجه 1402 شهر تهران گفت: همچنان در کلان‌شهر تهران مسئله حمل‌و‌نقل مسئله اول و آخر ما است. چرا که حمل و نقل به موضوعات اولویت‌دار بعدی ارتباط دارد و به نوعی پیش‌نیاز بسیاری از اقدامات مدیریتی در شهر است.

وی با بیان اینکه در بحث آلودگی هوا و ترافیک چالش‌هایی وجود دارد، افزود: به موضوع حمل و نقل به ویژه حمل‌و‌نقل عمومی توجه ویژه خواهیم کرد. 

سروری تصریح کرد: یک سوم بودجه 1401 را در جریان بررسی بودجه، به موضوع حمل‌ونقل اختصاص دادیم و امسال هم به این موضوع توجه می‌کنیم.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه حمل و نقل گفت: اقدامات خوبی در سال گذشته در این حوزه انجام شده است. در حال حاضر، ایجاد زیرساخت برای فعالیت 300 هزار موتورسیکلت برقی در تهران را پیگیری می‌کنیم و امیدوارم از خردادماه سال آینده، کار خود را آغاز کنند. 

سروری گفت: بحث اضافه شدن اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل هم مطرح است که انشاءلله تا پایان سال تزریق حدود 800 اتوبوس را نیز خواهیم داشت. 20 هزار ون هم به ناوگان اضافه می‌شود. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا علی‌رغم پرداخت هزینه اتوبوس و ون، هنوز دستگاهی به ناوگان اضافه نشده است، گفت: بحث شماره گذاری و رعایت ملاحظات استاندارد مطرح است که آن هم حل شده است. پول خرید تجهیزات مذکور را داده‌ایم. ون‌ها نیز در اختیار ما قرار گرفته است. 

انتهای پیام/

منبع
رکنا

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا