چهارمین جلسه کارگروه ویژه کمیسیون ایمنی راه‌ها برگزار شد

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

چهارمین جلسه کارگروه ویژه کمیسیون ایمنی راه‌ها با محورهای موضوعی ايمني موتور سیکلت، وضعیت ايمني استان کرمان و گزارش سازمان استاندارد در خصوص کیسه هوای خودروها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از مرکز تحقیقات راه و شهرسازی، چهارمین جلسه کارگروه ویژه کمیسیون ایمنی راه‌ها با محورهای موضوعی ايمني موتور سیکلت، وضعیت ايمني استان کرمان و گزارش سازمان استاندارد در خصوص کیسه هوای خودروها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
در این جلسه که با حضور نمایندگان مرکز تحقیقات راه،‌ مسکن و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد،‌هلال احمر، وزارت صمت، اورژانس کشور، وزارت کشور، آموزش و پرورش، پلیس راه، بیمه مرکزی،‌ جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها و انجمن خیرین راه و ترابری برگزار شد،‌ گزارش مطالعات ایمنی موتورسیکلت توسط رضا احدی عضو هیات علمی بخش ایمنی حمل و نقل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ارائه شد.
بررسی وضعیت ایمنی استان کرمان و گزارش استاندارد تولید و عملکرد کیسه هوای خودروها نیز از دیگر محورهایی بود که در این جلسه از سوی عراقی‌زاده مدیرکل راهداری استان کرمان و نماینده سازمان ملی استاندارد ارائه شد.
کارگروه ویژه کمیسیون ایمنی راه‌ها یکی از کارگروه‌های فعال در خصوص ایمنی راه‌ها می‌باشد که در حوزه بررسی موضوعات ایمنی راه‌ها و بررسی موضوعات ایمنی راه و تصویب موضوعات و اخذ مصوبه نهایی در جلسه اصلی کمیسیون ایمنی راه‌ها توسط وزیر راه و شهرسازی اقدام می‌نماید.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
مرکز تحقیقات راه و شهرسازی
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا