رئیس پلیس راهور استان اصفهان درباره گواهینامه موتورسیکلت بانوان توضیح داد

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: بانوان مجاز به دریافت گواهینامه موتورسیکلت نیستند، افراد فاقد گواهینامه رانندگی مجاز هم صلاحیت رانندگی با هیچ نوع وسیله نقلیه را ندارند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ایمنا، سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: بانوان مجاز به دریافت گواهینامه موتورسیکلت نیستند، افراد فاقد گواهینامه رانندگی مجاز نیز صلاحیت رانندگی با هیچ نوع وسیله نقلیه را ندارند.

وی افزود: هر فردی که گواهینامه مجاز رانندگی با موتورسیکلت داشته باشد می‌تواند با آن رانندگی کند، اما بانوان برابر قانون مجاز به گرفتن گواهینامه موتورسیکلت نیستند و در تبصره ماده ۲۰ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای مردان بر عهده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان تصریح کرد: اگر قرار بود بانوان هم گواهینامه رانندگی موتورسیکلت داشته باشند؛ واژه مردان در این تبصره تاکید نمی‌شد و به این صورت برای مردان و زنان گفته می‌شد.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
ایمنا
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا