جلسه ورزشکاران رشته موتورسواری و مسئولان فدراسیون

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

جمعی از ورزشکاران رشته موتورسواری با رئیس فدراسیون و مسئولان بخش موتورسواری دیدار و در خصوص دغدغه ها و مشکلاتشان به گفتگو پرداختند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، طی جلسه ای که در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد جمعی از ورزشکاران رشته موتورسواری با مازیار ناظمی رئیس فدراسیون و محمد توسلی کیا رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که سهند دلداده سرپرست کمیته موتورریس هم حضور داشت در خصوص برگزاری مسابقات، آموزش، جذب اسپانسر ، مشکلات و دغدغه های ورزشکاران بحث و گفتگو شد.

مازیار ناظمی با اشاره به برگزاری جلسات دوره ای با کمیته های تخصصی فدراسیون اظهار داشت: ما به دنبال انسجام بخشی به  ساختار فدراسیون هستیم، تهیه آمار مشخص از وضعیت ورزشکاران، پیستها و نظم دهی به بخش های مختلف فدراسیون، ما به طرح و فکر نو نیاز داریم و برای تشکیل لیگ باید با تعامل و ساماندهی باشگاهها این مورد انجام شود، با کمک شما می توانیم فضای آموزشی را  احیا کنیم.

هر کس به سهم خودش تلاش کند تا خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی به جایگاه واقعی خودش برسد و به ارتقای سطح فدراسیون کمک کنیم.

پایان پیام/

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
منبع
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا