رئيس کل دادگستری استان اصفهان: آلودگی صوتی با موتورسيکلت جرم است

به گزارش موتورسیکلت نیوز، رئيس کل دادگستری استان اصفهان گفت: ناامن سازی هر چه بيشتر ميدان فعاليت هنجارشکنان و اراذل و اوباش و مجرمان خطرناک در هدف‌گذاری دستگاه قضايی قرار دارد.

محمدرضا حبيبی روز چهارشنبه در نشست مشترک و تخصصی قضايی، انتظامی در دادگستری اصفهان، حمل و استفاده از سلاح را يکی از جرايم مهم برشمرد و گفت: با رصد اطلاعاتی دقيق اجرای طرح‌های مختلف پليسی و حضور به موقع نيروی انتظامی و صدور دستورات قاطع قضايی در چارچوب قانون با قاچاقچيان، استفاده‌کنندگان و حاملان سلاح غيرمجاز در سطح استان برخورد و احکام بازدارنده قانونی آن با قاطعيت اجرا خواهد شد.

رئيس کل دادگستری استان اصفهان، همچنين ايجاد هرگونه آلودگی صوتی با خودرو و موتورسيکلت در سطح شهر را از ديگر جرايم دانست و تأکيد کرد: ايجاد آلودگی های صوتی از طريق خودرو و موتورسيکلت به خصوص در هنگام شب در شأن اصفهان نيست و ما از پليس درخواست داريم با ورود جدی و در صورت لزوم تشکيل پرونده با اين گونه جرايم برخورد کند.

وی اظهار کرد: نيروی انتظامی می‌تواند در برخی از موضوعات غير جنايی با تذکر لسانی و يا اعمال و اختيارات قانونی پيشگيرانه و بازدارنده از تشکيل پرونده قضايی جلوگيری کند.

پایان پیام/

منبع
روزنامه نصف جهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا