تجهیز پاسگاه‌های محیط‌بانی به موتورسیکلت

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از تجهیز پاسگاه‌های محیط‌بانی به جلیقه ضدگلوله و موتورسیکلت خبر داد.

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به وضعیت محیط‌بانان و مشکلات آنها در برخورد با شکارچیان غیرمجاز، اظهار کرد: محیط‌بانان در نوکِ پیکان برخورد با شکارچیان هستند، بنابراین لازم از تجهیزات و امکانات مناسب در مأموریت‌ها برخوردار باشند.

وی افزود:  با توجه به مشکلات محیط‌بانان در برخورد با شکارچیان غیرمجاز و متخلف و اینکه جانشان همواره در خطر است، جلیقه ضد گلوله و زانو بند جزو تجهیزات و ملزومات کاری آنها در مأموریت‌ها قرار گرفته است که به محیط‌بانان سراسر کشور تحویل داده شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: از دو سال گذشته، 40 میلیارد تومان برای تجهیزات و لوازم محیط‌بانان در حین مأموریت، از جمله جلیقه ضدگلوله و زانو بند تخصیص یافته که این تجهیزات به پاسگاه‌های محیط‌بانی تحویل داده شده است.

سرهنگ محبت‌خانی یکی از مهم‌ترین موارد در تجهیزات محیط‌بانان، حین مأموریت را موتورسیکلت‌ دانست و افزود: با موافقتی که از رئیس سازمان محیط زیست اخذ کرده‌ایم، 77 دستگاه موتورسیکلت کمک‌دار تحویل پاسگاه‌‌های محیط‌بانی شده که با هماهنگی‌های انجام شده با پاسگاه‌ها، این موتورسیکلت‌ها تحویل محیط‌بانان شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در پایان با بیان اینکه در صدد هستیم تا تجهیزات و امکانات برای محیط‌بانان در راستای حفاظت از جانشان و نیز بهبود کیفی انجام مأموریت‌ها توسعه یابد، خاطرنشان کرد: موتورسیکلت‌هایی که برای محیط‌بانان تهیه شده، در رسیدگی به موقع آنها در مأموریت‌ها و تعقیب و گریز شکارچیان در مناطق صعب‌العبور مناسب است.

* عکس تزئینی است.

انتهای پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
منبع
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا