افزایش پارکینگ‌های موتورسیکلت در مرکز شهر قم

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

بهگزارش موتورسیکلت نیوز، قاسم طالبی با اشاره به اهمیت ایجاد و افزایش پارکینگ‌های ویژه موتورسیکلت در هسته مرکزی و نقاط پرتردد شهر، اظهار داشت: این طرح در راستای نظم‌بخشی و ساماندهی به وضعیت پارک موتورسیکلت‌ها انجام می‌گردد.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه در طرح ایجاد پارکینگ‌های جدید، توجه به وضعیت نامطلوب قرارگیری موتورسیکلت‌ها بخصوص در ورودی اماکن زیارتی، تجاری، آموزشی، میادین و معابر اصلی مدنظر است، افزود: در این خصوص مستندسازی‌های خوبی صورت گرفته و در کمیته‌های تخصصی و فنی، محل‌های موردنظر بررسی و در خصوص ساماندهی و روان‌سازی تردد شهروندان و خودروهای عبوری تصمیم‌گیری می‌گردد.

طالبی با اشاره به افزایش ایمنی و کاهش آسیب به وسایل، تصریح کرد: باتوجه به گزارش‌های پلیس و همچنین شکایت‌های مالکین موتورسیکلت در خصوص سرقت و همچنین آسیب رسیدن به وسایل نقلیه آن‌ها، در این طرح شاهد کاهش این قبیل آمار بوده‌ایم.

وی ادامه داد: نقاط چندگانه‌ای در هسته مرکزی شناسایی و کارشناسان این حوزه بازدیدهای میدانی در این خصوص انجام داده‌اند که به‌زودی آماده‌سازی پارکینگ‌ها و انتخاب پیمانکار انجام و جهت استفاده در اختیار شهروندان عزیز قرار خواهد گرفت.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا