پلیس بروکسل در بلژیک اسکوترهای برقی NIU را برای گشت‌زنی بی‌صدا دریافت خواهد کرد

به پویش مردمی «موتورسیکلت من ساخت کجاست؟» ملحق شوید. برای اطلاع از دلیل این حرکت اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، تحرک الکتریکی یک مزیت بی‌نظیر را به‌وجود می‌آورد که موتورهای احتراق داخلی هرگز نتوانستند کاملاً به آن برسند و آن «سکوت کامل» است.

البته این ویژگی وسایل‌نقلیه الکتریکی دقیقاً به‌دلیل اینکه عابران پیاده و سایر رانندگان صدای آمدن شما را نمی‌شنوند، خطری جاده‌ای تلقی می‌شود. با این وجود، وقتی صحبت از اجرای قانون می‌شود، به خصوص در محیط شهری، موتور بی‌صدای یک اسکوتر برقی سبک می‌تواند خود را نشان دهد. پس اسکوترهای برقی به‌ویژه در مناطق بسیار شلوغ، قطعاً زمان پاسخ و تحرک پلیس را بهبود می‌بخشند. حال نیروی پلیس در بلژیک ناوگان اسکوتر برقی NIU را برای انجام وظایف گشت‌زنی در داخل شهر دریافت می‌کند.

به‌طور خاص برای پلیس راهنمایی و رانندگی به‌منظور انتقال سریع خود از یک منطقه به منطقه دیگر، اسکوترهای برقی به‌طور قابل توجهی به افزایش زمان پاسخ آن‌ها کمک می‌کنند و همچنین می‌توانند برای بستن خیابان‌ها، هدایت جریان ترافیک و در موارد نادر برای اهداف کنترل جمعیت استفاده شوند.

فروشگاه “NIU Antwerpen” گل سرسبد NIU در بلژیک است و مسئول توزیع اسکوترهای برقی ساخت چین در این منطقه است. جدا از توزیع این اسکوترهای سبک، نیوآنت‌ورپن به لطف سرویس‌های محبوب اشتراک سواری Poppy و Felyx در سراسر بروکسل شناخته شده است.

اسکوترهایی که توسط این سرویس‌های اشتراک گذاری سواری و همچنین پلیس بروکسل مورد استفاده قرار می‌گیرد، چیزی غیر از NIU NQi Pro نیست.

NQi Pro که به‌دلیل دامنه چشمگیر، قابلیت انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان خود ستایش می‌شود، به‌تدریج در حال ظهور در بازار نوظهور وسایل‌نقلیه‌ الکتریکی سبک است.

NIU NQi Pro با یک بار شارژ 100 کیلومتر برد چشمگیر دارد. گشتاور موتور آن، خصوصاً در بروکسل، شهری که به‌دلیل تغییرات چشمگیر در ارتفاع و جاده‌های مواج مشهور است، مزیت قابل توجهی را فراهم می‌کند. اگرچه حداکثر سرعت NQi Pro فقط به 45 کیلومتر در ساعت محدود می‌شود. اما، انتقال قدرت بسیار مداوم را مدیریت می‌کند و می‌تواند این سرعت را حتی در تپه‌های شیب‌دار بالا ببرد.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.
برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی موتورسیکلت در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا