نابسامانی های فدراسيون موتورسوارى را برطرف می‌کنیم

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسيكلت نيوز، مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در شروع سال جدید با اشاره به برنامه های متعدد برای جبران عقب ماندگی های دوران یک ساله سرپرستی فدراسیون اظهار داشت: خوشبختانه با کمک و همراهی و خانواده بزرگ این رشته مدیران و مسئولان کمیته ها و بخش های مختلف را معرفی کردیم و انشاالله با نگاه به جوانگرایی به سرعت به سمت بازسازی و احیا ظرفیت های بزرگ آن می رویم.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افرود: گسترش و تقویت آموزش، نظارت و تحول در تمام بخش ها هدف گذاری مهم خواهد بود و خصوصا در بخش همگانی و ملی و همکاری با نهادهای همکار، برنامه ریزی مفصلی داریم. وی ادامه داد: هر ماه در یک استان خواهیم بود و از نزدیک با ورزشکاران و مربیان و داوران صحبت می‌کنیم و هیات ها بازوی مهم رشته اتومبیلرانی و موتورسواری هستند. 

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: سال جدید را با یاد بزرگان و مدافعان حریم کشور و مردم آغاز می کنیم و شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سرلوحه برنامه های ما خواهد بود و انشاالله نابسامانی های گذشته را با ظرفیت های قانونی و شفافیت بر طرف می‌کنیم.

 انتهای پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا