رمزگشایی کوروش قربانی از انتخابات پرحاشیه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسیکلت نیوز، کوروش قربانی رئیس سابق کمیته موتور تریال فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درباره شرایط این فدراسیون در آستانه برگزاری انتخابات ریاست در روز شنبه 16 اسفند ماه اظهار داشت: واقعیت این است که همه ما اهالی این رشته ناراحت و البته دلواپس هستیم. متاسفانه چند وقتی است که موضوع مدیران سفارشی و لابی‌های عجیب در ورزش وجود دارد و این بار به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشیده شده است.

قربانی که سابقه چندین دوره قهرمانی در مسابقات کشوری را دارد، عنوان کرد: سوال ما این است که چرا یک نفر که تخصص ندارد، باید جلو بیاید و برای ریاست تلاش کند. متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد هستیم که یکسری افراد همواره به دنبال ریاست فدراسیون‌ها هستند و فرقی هم ندارد کدام فدراسیون باشد. این نشان می‌دهد که آنها فقط میز ریاست را می‌خواهند و به دنبال کار کردن نیستند.

قربانی گفت: چگونه است که یک نفر سرپرست فدراسیون می‌شود، مهره‌چینی می‌کند، سپس استعفا می‌دهد تا برای ریاست اقدام کند؟ با شرایطی که وجود دارد، می‌توان حدس زد که چه کسی رئیس فدراسیون خواهد شد و متاسفانه به جز سفارشی بودن، شاهد یک رقابت ناعادلانه نیز هستیم.

پایان پیام/

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا