نصب برچسب‌های شناسایی گزینه صحیح شارژ مجدد موتورسیکلت‌های برقی از 20 مارس 2021 در سراسر اروپا

جدول تغییرات قیمت موتورسیکلت

به گزارش موتورسیکلت نیوز به نقل از ACEM، از 20 مارس سال جاری یعنی از 18 روز آینده مطابق با الزامات بخشنامه اتحادیه اروپا در مورد استقرار زیرساخت‌های سوخت جایگزین (2014/94/EU) استفاده از برچسب برای وسایل نقلیه‌الکتریکی و ایستگاه‌های شارژ در سراسر اروپا استفاده می‌شود.

هدف این است که با هماهنگی برچسب‌گذاری در کل اتحادیه اروپا، به مصرف‌کنندگان کمک کند تا گزینه مناسب شارژ را برای وسایل نقلیه‌الکتریکی باتری و پلاگین هیبریدی-الکتریکی خود شناسایی کنند.

برای کمک به مصرف‌کنندگان و اپراتورهای شارژ در درک این برچسب‌های جدید، ائتلافی از تولیدکنندگان وسایل‌نقلیه اروپایی، اپراتورهای زیرساخت شارژ و صنعت برق بروشورهای آموزنده‌ای منتشر کرده‌اند.

ابه گزارش موتورسیکلت نیوز، ین بروشورها، در قالب پرسش و پاسخ، هدف این برچسب‌ها، طراحی آن‌ها و اینکه در کدام وسایل‌نقلیه نشان داده می‌شوند را توضیح می‌دهند.

این بروشورها به همراه اطلاعات مربوط به برچسب‌های سوخت هماهنگ شده برای موتورهای احتراق داخلی که در سال 2018 معرفی شده‌اند، از طریق اینترنت در سایت www.fuel-identifiers.eu در دسترس هستند.

قابل ذکر است که:

• یک استاندارد توسط کمیته استانداردسازی اروپا طراحی فنی و قالب برچسب‌های جدید (CEN استاندارد EN17186) را مطابق با نسخه‌های دستورالعمل (2014/94/EU) تعریف می‌کند.

• بروشورهای مربوط به برچسب‌های وسایل‌نقلیه الکتریکی و زیرساخت‌های شارژ توسط انجمن تولیدکنندگان اتومبیل اروپا (ACEA)، انجمن صنعت موتورسیکلت اروپا (ACEM)، ChargeUp Europe ،CharIN و Eurelectric تهیه شده است.

پایان پیام/

اولین رسانه رسمی با عنوان و موضوع کارآفرینی در ایران
برای مشاهده کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا