تعداد موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌های نیروی انتظامی اصفهان اعلام شد
تعداد موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌های نیروی انتظامی اصفهان اعلام شد
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: ۳۴ هزار موتورسیکلت رسوبی درپارکینگ‌های نیروی انتظامی اصفهان رسوب شده که مالکان می‌توانند با استفاده از طرح‌های تشویقی نسبت به ترخیص آن اقدام کنند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به تمدید مهلت طرح ویژه تسهیل در ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی در اصفهان اظهار داشت: این طرح از ۱۷ آبان آغاز و قرار بود ۱۸ دی ماه به پایان برسد.

وی با بیان اینکه از ابتدای آغاز این طرح ۴۸ هزار و ۵۵۰ موتورسیکلت در پارکینگ‌های نیروی انتظامی رسوب شده بود، ادامه داد: با اجرای این طرح تاکنون ۱۴ هزار و ۴۰۰ موتورسیکلت ترخیص شده است.

تمدید مهلت طرح ویژه ترخیص موتورسیکلت تا پایان امسال

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه ویژه تسهیل در ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی شامل تخفیف ویژه در هزینه پارکینگ در اصفهان علاوه بر دستورالعمل است، ابراز داشت: همچنین در این طرح امکان پرداخت اقساطی جرایم معوقه و حذف مازاد جرایم نیز تعریف شده است.

وی با بیان اینکه طرح ویژه تسهیل در ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی تا پایان سال جاری تمدید شده است، ادامه داد: در حال حاضر ۳۴ هزار و ۴۰۰ موتورسیکلت دیگر در پارکینگ‌های نیروی انتظامی وجود دارد.

پایان پیام/

  • منبع خبر : مهر