شروع فعالیت اتوبوس فرهنگی سازمان ترافیک قم برای آموزش به موتورسواران

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، قاسم طالبی با اعلام خبر حضور و فعالیت اتوبوس فرهنگی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم در سطح شهر، این طرح را با حضور و مشارکت پلیس راهور خواند و اظهار داشت: آموزش به موتورسیکلت‌سواران در این دوره محور قرار گرفته است.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: در دور جدید فعالیت اتوبوس فرهنگی، راکبین موتورسیکلت که بدون کلاه ایمنی در سطح شهر تردد می‌کنند، در یک دوره آموزشی کوتاه نیم ساعته و تماشای فیلم‌های آموزشی و آموزنده، نسبت به مخاطرات جانی عدم استفاده از کلاه ایمنی، سرعت غیر مجاز و عدم رعایت آئین نامه‌های راهنمایی آشنا می‌شوند.

طالبی افزود: برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و فرهنگ شهروندی همواره از دغدغه مدیران مجموعه شهرداری بوده و در حد امکانات و توانایی های موجود به این موضوعات خواهیم پرداخت و پس از پایان دوره کرونا آماده همکاری‌های آموزشی و فرهنگی با سایرنهادها همچون آموزش و پرورش، بسیج، مساجد و … خواهیم بود.

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا