برای خرید موتورسیکلت برقی جایزه نمی‌دهیم

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، محمدعلی نژادیان گفت: بعضی افراد پیشنهاد می‌کنند برای اینکه مردم به سمت خرید موتورسیکلت‌های برقی بیایند باید به آن‌ها جایزه داد. ازاین‌رو، اعلام می‌کنم تا زمانی که زیرساخت‌های مناسب آماده نشود و کیفیت و قیمت محصولات برقی تناسب پیدا نکند جایزه دادن یک عمل نادرست است.

مدیرمسئول صنعت موتورسیکلت افزود: موتورسیکلت‌های برقی که امروز در بازار می‌بینید قطعا نسبت به چند سال گذشته بهبود پیدا کرده‌اند ولی اکثر این وسایل‌نقلیه هنوز به کیفیت مناسب نرسیده‌اند و از همه مهم‌تر بسترها و زیرساخت‌های شهری آن آماده نیست. پس در نتیجه اگر حتی شرکت «تسلا»، موتورسیکلت برقی تولید کند و به ایران بفرستد در این صورت هم سرمایه مردم به هدر می‌رود.

وی عنوان کرد: با توجه به نکات بالا اجبار تولید موتورسیکلت برقی توسط مونتاژکنندگان موتورسیکلت ظلم به مردم و شرکت‌ها است.

نژادیان تاکید کرد: با توجه به چنین شرایطی و با عنایت به وضعیت باتری این موتورسیکلت‌ها هرگونه تشویق مردم به خرید چنین محصولاتی غیراخلاقی و خلاف مصلحت مصرف‌کنندگان است.

مدیرمسئول صنعت موتورسیکلت اظهار کرد: سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا نیز ماه گذشته ضمن اعلام حمایت از موتورسیکلت برقی رسما عنوان کرد که زیرساخت‌های لازم برای تولید موتورسیکلت‌های برقی وجود ندارد و به تشریح موانع و مشکلات آن پرداخت که قابل توجه است.

برای مطالعه خبر سردار هادیانفر درباره موتورسیکلت‌های برقی اینجا را کلیک کنید.

در نهایت نژادیان پیشنهاد داد: اگر مشکل یک عده آلودگی هواست، پس بهتر است به فکر معاینه فنی و اسقاط موتورسیکلت‌های فرسوده باشند.

پایان پیام/

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا