موتور سواران فرانسوی در اصفهان به تور خود پایان دادند

به گزارش موتورسیکلت نیوز، شرکت کنندگان در تور رالی موتورسواری پاریس – اصفهان روز ۲۷ مرداد با هدف طبیعت‌گردی و بازدید از امکان تاریخی و باستانی از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان شدند و پس از گذر از چند استان روز گذشته ( جمعه ) با ترک شیراز وارد اصفهان شدند. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: گروه رالی موتورسواری پاریس – اصفهان شامل ۵۰ نفر بودند که ۳۱ نفر آنها موتور سوار و سایرین خانواده موتورسواران و افراد پشتیبان کننده بودند. 

فریدون الهیاری بیان کرد: ۲۷ نفر موتورسواران شرکت کننده در این رالی موتورسواری فرانسوی و ۴ نفر آنها از ملیت های دیگر بودند که امروز در شهر تاریخی اصفهان به تور خود پایان دادند. 

وی افزود: موتورسیکلت این افراد امروز بارگیری شد تا از طریق راه آهن به مرز بازرگان انتقال یابد. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه شرکت کنندگان در تور رالی موتورسواری پاریس – اصفهان تا دوشنبه در شهر تاریخی اصفهان ماندگار هستند، گفت: این افراد طی این مدت از آثار تاریخی و جاذبه های فرهنگی و طبیعی اصفهان دیدن می‌کنند و سپس از طریق فرودگاه بین المللی اصفهان ، این شهر را به مقصد پاریس ترک خواهند کرد. 

استان اصفهان با بیش از ۲۲ هزار اثر تاریخی (یک هزار و ۸۵۰ اثر ملی و هفت اثر ثبت جهانی) و افزون بر ۶۰۰ خانه تاریخی در کانون توجه گردشگران داخلی و خارجی است. 

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا