موتورسیکلت قولنامه ای و فاقد پلاک نخرید

به گزارش موتورسیکلت نیوز، رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان به منظور پیشگیری از سرقت موتورسیکلت به خریداران توصیه کرد : موتورسیکلت هاي قولنامه‌اي و فاقد پلا‌ك را خريداري نكنید.

سرهنگ مرسلی توصیه کرد: شهروندان از خريد موتورسيكلت ‌بدون انتقال سند در دفاتر رسمي يا به اصطلا‌ح سوئيچي خودداري و به هيچ عنوان موتورسیکلت هاي قولنامه‌اي و فاقد پلا‌ك را خريداري نكنند.

وی افزود: هر گونه خريد و فروش موتورسيكلت بايد از طريق فروشگاه‌هاي معتبر و رسمي صورت گيرد، از موارد مهم در هنگام خريد موتورسيكلت، مطابقت دادن شماره ‌تنه موتورسیکلت و شاسي آن با اسناد مالكيت است.

سرهنگ مرسلی  تاکید کرد: خريدار موتور سیکلت بايد مخدوش نبودن شماره‌ ي موتور و شاسي را نيز به دقت كنترل و  پس از خريد موتورسيكلت های کارکرده ، قفل‌ها و كليدهاي آن را تعويض کنند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: مالكان موتورسيكلت بايد از جا گذاشتن کلید بر روي موتورسيكلت يا واگذاري آن به افراد ناشناس و غير مطمئن خودداري و موتور سیکلت خود را به تجهیزات ایمنی مجهز و از پارک کردن آن در مناطق خلوت و یا رها نمودن آن خودداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا