پایگاه خبری موفقیت شناسی متعلق به مجموعه رسانه ای موتورسیکلت نیوز تاسیس شد

برای ثبت شکایت از گران‌فروشی‌ها اینجا را کلیک کنید.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، محمدعلی نژادیان گفت: رسانه موفقیت‌شناسی با شماره پروانه ۸۰۱۹۴ از مهر سال ۱۳۹۶ به‌صورت فصلنامه شروع به کار کرد و در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ تغییر وضعیت داد و به‌عنوان نخستین پایگاه خبری و رسمی در زمینه موفقیت شروع به فعالیت کرد. همچنین گرایش این رسانه عمومی و زمینه آن فرهنگی و اجتماعی است.

برای مشاهده پایگاه خبری موفقیت‌شناسی اینجا را کلیک کنید

وی افزود: انتشارات موفقیت‌شناسی برای چاپ کتاب نیز در سال ۱۳۹۶ توسط این مجموعه تاسیس شده است و همچنان فعال است.

مدیرمسئول موفقیت‌شناسی عنوان کرد: با توجه به تغییرات جدید لوگوی رسانه و انتشارات موفقیت‌شناسی تغییر کرد.

قابل ذکر است که زمینه مجوز این رسانه که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است «فرهنگی و اجتماعی» است. ازاین‌رو، قصد داریم در موضوعات ذیل به تولید و نشر اخبار، گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و یادداشت‌های شما عزیزان اقدام نماییم.

با توجه به این که نام رسانه موفقیت‌شناسی است، درنتیجه هدف ما این است که بیشتر اخبار و مطالب تولیدی این رسانه درباره موفقیت‌ها، راه‌های رسیدن به موفقیت، رفع موانع موفقیت و آسیب‌شناسی درباره مسائل فرهنگی و اجتماعی باشد.

موضوعات اجتماعی: آموزش و پرورش، بهداشت و سلامت، بهزیستی، زنان و خانواده، کودکان، نوجوانان و جوانان، رفاه و تامین اجتماعی، مدیریت بحران، آسیب‌های جامعه، حقوقی و قضایی، شهری، محیط زیست، هلال احمر، انتظامی و حوادث، ایثار، مسئولیت‌های اجتماعی، کار و کارآفرینی

موضوعات فرهنگی: قرآن و معارف، فرهنگ عمومی، اندیشه، کتاب و ادبیات، گردشگری، سینما و تئاتر، تلویزیون و رادیو، موسیقی، میراث فرهنگی، ایران‌شناسی، رسانه، هنرهای تجسمی، صنایع دستی، فعالیت‌های دینی، تاریخ، سایر حوزه‌ها

  • همچنین در خصوص روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و ورزش نیز پذیرای اندیشه و مطالب اساتید و کارشناسان گرامی هستیم.

درباره رسانه موفقیت‌شناسی

برای مشاهده اهداف اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده خط‌ مشی اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده تاریخچه موفقیت‌شناسی اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده زندگینامه موسس موفقیت‌شناسی اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات پایگاه خبری موفقیت‌شناسی در سامانه جامع رسانه‌های کشور لطفا کلیک کرده و یا از طریق کد QR ذیل مشاهده بفرمایید.

Concessionaire, Managing Director and Editor in Chief

  Mohammadali Nejadian

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز و درج لینک خبر بلامانع است. در غیر اینصورت حق این رسانه برای پیگرد قانونی محفوظ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا