محمدعلی نژادیان، موسس موتورسیکلت نیوز در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. او عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است و حدود ۲۱ سال به طور مستمر در صنعت موتورسیکلت فعالیت دارد.

ایشان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر مجله صنعت موتورسیکلت و همچنین پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز با (گرایش اختصاصی و زمینه علوم پایه و فنی و مهندسی- خودروسازی و تعمیرات خودرو) است.

محمدعلی نژادیان علاوه بر رسانه‌های فوق صاحب امتیاز و مدیرمسئول «انتشارات و مجله موفقیت شناسی» با زمینه (فرهنگی و اجتماعی) است و حدود ۳ سال عضو هیات تحریریه «نشریه چشمه» متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس بوده است و به‌زودی پس از اخذ مجوزهای لازم پایگاه خبری «کارآفرینی پرس» را تاسیس خواهد کرد.

وی که طراح و سازنده سایت نیز هست، در سال ۱۳۹۸ شرکت «نوآوران موتورسیکلت کالا» به شماره ثبت ۵۵۳۳۰۰ را تاسیس کرد تا در این مجموعه سایت فروش آنلاین «سیکلت کالا» را راه‌اندازی کند. البته به‌زودی سایت «سیکلت بانک» نیز توسط ایشان جهت تبلیغات موتورسیکلت راه‌اندازی خواهد شد.

نژادیان مولف چندین کتاب است و در سال ۹۸ به‌عنوان دانش‌آموخته برتر و پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزیده شد. در سال های گذشته نیز در طی دوران دانشجویی، به عنوان (پژوهشگر برتر ۱۳۹۳)، (کارآفرین برتر دانشگاهی ۱۳۹۴) و (دانشجوی نمونه ۱۳۹۵) دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد و تقدیرنامه های بسیاری را از مسئولان نظام برای فعالیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی دریافت کرده است.

نژادیان پس از اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک از دبیرستان مروی تهران، وارد دانشگاه آزاد اسلامی شد و در مقطع کاردانی، رشته مکانیک گرایش صنایع اتومبیل، در مقطع کارشناسی، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت کارآفرینی، گرایش کسب و کار جدید را تحصیل کرد.

ایشان علاوه بر رشته‌های فوق، دوره‌های مختلف علمی، از جمله مهندسی فروش، مدیریت حل خلاقانه مسائل به روش تریز و همچنین مدیریت (ام.بی.ای)، گرایش تخصصی مدیریت استراتژیک را در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آموخته است.

او از سال ۱۳۹۴ به عضویت اهل قلم درآمد و در حال حاضر نیز، علاوه بر موارد ذکر شده، مدرس کارآفرینی و خلاقیت است.

ایشان سال ۱۳۹۷، در کتاب «موفقیت‌شناسی اقتصادی در راستای حمایت از تولید داخلی» که برای باشگاه پژهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی تالیف کرد، در فصل هفتم این کتاب، یک طرح ملی (پرونده اجتماعی شهروندان بر اساس حسن‌پیشینه و سوءپیشینه توسط سامانه فدا) را مطرح کرد که بسیار مورد توجه مسئولان کشور و رسانه‌ها قرار گرفت و در نهایت این طرح به مجلس شورای اسلامی و همچنین به دستور سردار پاسدار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی به سردار دکتر قصری، ریاست محترم پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا برای بررسی ارجاع شد.

سایت رسمی و اختصاصی محمدعلی نژادیان: www.successology.ir

برای اطلاع بیشتر درباره موتورسیکلت نیوز اینجا را کلیک کنید.